fb

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie honorowi Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów

  1. Kitrasiewicz Janusz
  2. Miszewski Piotr
  3. Wilk Maciej

Członkowie Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów

  1. Adamek-Lewandowska Hanna
  2. Andrzejewska Joanna
  3. Andrzejewska-Ratajczak Marta
  4. Balicka Agnieszka
  5. Banach Alicja
  6. Baranowska Dorota
  7. Bączkowska Karolina
  8. Białas Aleksandra
  9. Białek-Marks Anna
  10. Bilińska–Gorzelnik Joanna
  11. Bogdanowicz Adrianna
  12. Bonar Marta
  13. Borgul Magdalena
  14. Borzyszkowska Lucyna
  15. Brejnak Magdalena
  16. Broniszewska Magdalena
  17. Bryłowski Andrzej
  18. Brzezińska Monika
  19. Buławska Elżbieta
  20. Bujek-Kubas Iwona
  21. Chałya Katarzyna
  22. Chomuszko Martyna
  23. Chrzanowska Danuta
  24. Chwastek Łucja
  25. Cieszko-Kowalska Ewa
  26. Cieślewicz Monika
  27. Cyrklewicz Anna
  28. Czornak Nina
  29. Ćmiel Edyta
  30. Dąbrowska Dominika
  31. Domańska Martyna
  32. Dowgiałło Marta
  33. Drozd Monika
  34. Duszyńska Kinga
  35. Dziembor Ewelina
  36. Ebertowska Katarzyna
  37. Froelich-Deja Aleksandra
  38. Gałęzewska Joanna
  39. Giers-Sanecka Marta
  40. Gierszewska-Pingot Paulina
  41. Głogowska Karolina
  42. Goc Katarzyna
  43. Golasik Barbara
  44. Gramatyka Bożena
  45. Grygier-Stępień Małgorzata
  46. Gryszkiewicz-Szczygieł Marzanna
  47. Grządzielska Karolina
  48. Gwóźdź Katarzyna
  49. Habrzyk Marta
  50. Haniecka Maria
  51. Hawryłko-Zygmunt Beata
  52. Heine-Bąk Justyna
  53. Hlebowicz Anna Mieczysława
  54. Iwińska Weronika
  55. Jakimowski Piotr
  56. Jałoszyńska Anita
  57. Jamróz Joanna
  58. Janas Martyna
  59. Janek Sylwester
  60. Janik Mateusz
  61. Janiszewska Aleksandra
  62. Jankowiak Barbara
  63. Jarosińska Anna
  64. Jasiak Joanna
  65. Jeziorska Maria
  66. Jędrusik Magdalena
  67. Jóźwik Beata
  68. Jurkowski Kuba
  69. Juszczyński Paweł
  70. Kaczmarska-Pająk Anna
  71. Kapuścińska Maria
  72. Kasprzak Anna
  73. Kauc Katarzyna
  74. Kaźmierska Agata
  75. Keck Małgorzata
  76. Kiełczewski Sebastian
  77. Kiliszkiewicz Mariusz
  78. Kitrasiewicz Janusz
  79. Kleczkowska Paulina
  80. Klimek Daria
  81. Knuth - Jasińska Emilia
  82. Korga Zuzanna
  83. Kośmicki Jeremi
  84. Kowalczyk Alicja
  85. Kowalski Patryk
  86. Kramek Marcin
  87. Krause Karolina
  88. Krawczyk Krystian
  89. Krzemińska Marta
  90. Krzynówek Klaudia
  91. Kubacka Lidia
  92. Kwiecińska Monika
  93. Lebdowicz Kseniak Ewa
  94. Lewandowska Natalia
  95. Libiszewska Katarzyna
  96. Liminowicz Karolina
  97. Ludwiczak Ilona
  98. Łacna Magdalena
  99. Łęcki Tomasz
  100. Łopyta Zofia
  101. Łukaszewska Dobrawa
  102. Łyduch Barbara
  103. Maciejewska Karolina
  104. Maj Anna
  105. Makowska Sandra
  106. Makuch Bożena
  107. Makulski Marcin
  108. Maliszewski Adam
  109. Mańko-Marcysiak Małgorzata
  110. Marjanek Katarzyna
  111. Markiewicz Katarzyna
  112. Marzec (Zientalska) Magdalena
  113. Matkowska Izabela
  114. Matuła Ewelina
  115. Michalik (Jurczyk) Dorota
  116. Michnowicz Magdalena
  117. Miętek Aleksandra
  118. Mikulicz Natalia
  119. Miszewski Piotr
  120. Młynarczyk Agnieszka
  121. Montowski Tomasz
  122. Mrozik Małgorzata
  123. Mruk Bożena
  124. Musiał Iwona
  125. Mystek-Pałka Honorata
  126. Narkiewicz-Nowak Agnieszka
  127. Niemkiewicz Agnieszka
  128. Nitek Agata
  129. Nowak Agnieszka
  130. Nowak Marta
  131. Nowak (Stempiń) Agnieszka
  132. Nowak-Zoń Izabela
  133. Nowicka-Mikołajun Hanna
  134. Olesińska Anna
  135. Oleszek-Marmól Małgorzata
  136. Osipowicz Kamila Paulina
  137. Owczarek Roksana
  138. Ozdoba Monika
  139. Pacholik Aleksandra
  140. Paczoska Katarzyna
  141. Paszko Emilia
  142. Paszkowski Maciej
  143. Pawlaczyk Justyna
  144. Pawlewicz Jakub
  145. Pawłowska Anna
  146. Piasecka Agata Sylwia
  147. Piątek Edyta
  148. Piekarski Jakub
  149. Pienkowski Sebastian
  150. Pilarczyk Justyna
  151. Piotrkowska Magdalena
  152. Pisani Anna
  153. Podeszwa Anna
  154. Podolska Kinga
  155. Poniatowska-Leszczyńska Katarzyna
  156. Popławska Agata
  157. Pracka Joanna
  158. Przybylska Natalia
  159. Przybylski Piotr
  160. Przystał Natalia
  161. Pycka Marzena
  162. Pytel Monika
  163. Raczkowski Łukasz
  164. Ratajczyk (Szostakiewicz) Małgorzata
  165. Rompca Joanna
  166. Róg-Mazurek Jakub
  167. Różański Piotr
  168. Rymarczyk Michał
  169. Salamon Anna
  170. Sciepuro Karolina
  171. Senderecka Dorota
  172. Sendecka Karolina
  173. Skibska Sylwia
  174. Smuszkiewicz Paweł
  175. Smyk Olga
  176. Sobot-Kasperska Karolina
  177. Sobota Anna
  178. Soroko Emilia
  179. Sotek Hanna
  180. Staniszewska Patrycja
  181. Stankiewicz Alicja
  182. Starostka-Rudy Małgorzata
  183. Starowicz Katarzyna
  184. Stępowska Izabela
  185. Stojek Monika
  186. Straszewski Michał
  187. Strzeszewska Agnieszka
  188. Sulińska-Bieńkowska Monika
  189. Suś Karolina
  190. Swaryczewska Natalia
  191. Szaynok Faustyna
  192. Szczepański Arkadiusz
  193. Szostak-Kędzierska Zofia
  194. Sztafarek Alicja
  195. Szczytkowska Anna
  196. Świgost Magdalena
  197. Tomecka Marzena
  198. Tomicka-Pałasz Eliza
  199. Trzeciecka Aleksandra
  200. Tubelewicz Piotr
  201. Tudorowska Malwina
  202. Vogt Joanna
  203. Vogt-Kostecka Maja
  204. Wania Beata
  205. Wawrzecka-Ratajczak Katarzyna
  206. Werbińska Katarzyna
  207. Wieczorek Katarzyna
  208. Więcek Mariusz
  209. Widawska Kamila
  210. Wilk Maciej
  211. Wojtynkiewicz Ewa
  212. Wolikowska Magdalena
  213. Wota Barbara
  214. Wróbel Renata
  215. Wróblewska-Czerniak Anna
  216. Zabuska Anna Ilona
  217. Zagłoba-Góralska Anna
  218. Zakrzewska Małgorzata
  219. Zakrzewski Grzegorz
  220. Zapała Ewelina
  221. Zaród Aleksandra
  222. Zdanowicz Atena
  223. Zielak Grzegorz
  224. Zielińska Małgorzata
  225. Ziota Simela
  226. Zmitrowicz Magdalena
  227. Ździebło Kazimierz
  228. Żak Małgorzata
  229. Żeberek Danuta
  230. Żołądek Kinga