fb

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie honorowi Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów

  1. Kitrasiewicz Janusz
  2. Miszewski Piotr
  3. Wilk Maciej

Członkowie Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów

  1. Adamek-Lewandowska Hanna
  2. Andrzejewska Joanna
  3. Andrzejewska-Ratajczak Marta
  4. Balicka Agnieszka
  5. Banach Alicja 
  6. Baranowska Dorota
  7. Bączkowska Karolina 
  8. Białas Aleksandra
  9. Białek- Marks Anna
  10. Bilińska–Gorzelnik Joanna 
  11. Bonar Marta 
  12. Borgul Magdalena
  13. Borzyszkowska Lucyna 
  14. Brejnak Magdalena
  15. Broniszewska Magdalena
  16. Bryłowski Andrzej
  17. Brzezińska Monika
  18. Buławska Elżbieta
  19. Bujek-Kubas Iwona
  20. Chałya Katarzyna 
  21. Chomuszko Martyna 
  22. Chrzanowska Danuta
  23. Chwastek Łucja 
  24. Cyrklewicz Anna
  25. Czornak Nina 
  26. Ćmiel Edyta 
  27. Dąbrowska Dominika
  28. Dowgiałło Marta
  29. Drozd Monika
  30. Duszyńska Kinga
  31. Ebertowska Katarzyna
  32. Froelich-Deja Aleksandra 
  33. Gałęzewska Joanna
  34. Giers-Sanecka Marta 
  35. Gierszewska-Pingot Paulina 
  36. Głogowska Karolina 
  37. Goc Katarzyna
  38. Golasik Barbara 
  39. Gramatyka Bożena
  40. Grima (Żeberek) Danuta
  41. Grobelna Martyna 
  42. Gryszkiewicz-Szczygieł Marzanna
  43. Grządzielska Karolina
  44. Gwóźdź Katarzyna
  45. Habrzyk Marta
  46. Hawryłko-Zygmunt Beata Justyna
  47. Heine-Bąk Justyna
  48. Hlebowicz Anna Mieczysława 
  49. Iwińska Weronika
  50. Jakimowski Piotr
  51. Jałoszyńska Anita
  52. Jamróz Joanna
  53. Janek Sylwester
  54. Janik Mateusz 
  55. Janiszewska Aleksandra
  56. Jankowiak Barbara
  57. Jarosińska Anna 
  58. Jasiak Joanna 
  59. Jeziorska Maria 
  60. Jędrusik Magdalena 
  61. Jóźwik Beata
  62. Jurkowski Kuba
  63. Juszczyński Paweł 
  64. Kaczmarska-Pająk Anna 
  65. Kasprzak Anna
  66. Kauc Katarzyna
  67. Kaźmierska Agata
  68. Keck Małgorzata
  69. Kiełczewski Sebastian
  70. Kiliszkiewicz Mariusz
  71. Kitrasiewicz Janusz
  72. Kleczkowska Paulina 
  73. Klimek Daria
  74. Knuth-Jasińska Emilia
  75. Korga Zuzanna
  76. Kośmicki Jeremi
  77. Kowalczyk Alicja
  78. Kowalski Patryk 
  79. Kramek Marcin
  80. Krause Karolina 
  81. Krawczyk Krystian
  82. Krzemińska Marta
  83. Krzynówek Klaudia 
  84. Kubacka Lidia
  85. Kwiecińska Monika
  86. Lebdowicz Kseniak Ewa
  87. Lewandowska Natalia
  88. Libiszewska Katarzyna
  89. Ludwiczak Ilona
  90. Łacna Magdalena 
  91. Łęcki Tomasz
  92. Łopyta Zofia
  93. Łukaszewska Dobrawa 
  94. Łyduch Barbara 
  95. Maciejewska Karolina 
  96. Maj Anna 
  97. Makowska Sandra 
  98. Makuch Bożena 
  99. Makulski Marcin
  100. Mańko-Marcysiak Małgorzata 
  101. Marjanek Katarzyna
  102. Markiewicz Katarzyna
  103. Marzec (Zientalska) Magdalena
  104. Matkowska Izabela
  105. Matuła Ewelina
  106. Michalik (Jurczyk) Dorota
  107. Michnowicz Magdalena 
  108. Miszkurka (Miętek) Aleksandra 
  109. Mikulicz Natalia
  110. Miszewski Piotr 
  111. Młynarczyk Agnieszka 
  112. Montowski Tomasz 
  113. Mruk Bożena
  114. Musiał Iwona
  115. Mystek-Pałka Honorata
  116. Narkiewicz-Nowak Agnieszka
  117. Niemkiewicz Agnieszka
  118. Nitek Agata
  119. Nowak Agnieszka
  120. Nowak Marta
  121. Nowak (Stempiń) Agnieszka
  122. Nowak-Zoń Izabela 
  123. Nowicka-Mikołajun Hanna 
  124. Oleszek-Marmól Małgorzata
  125. Olszewska Olga 
  126. Owczarek Roksana
  127. Ozdoba Monika
  128. Pacholik Aleksandra 
  129. Paczoska Katarzyna
  130. Paszkowski Maciej 
  131. Pawlaczyk Justyna
  132. Pawlewicz Jakub 
  133. Pawłowska Anna 
  134. Piątek Edyta
  135. Piekarski Jakub 
  136. Pienkowski Sebastian
  137. Pilarczyk Justyna
  138. Piotrkowska Magdalena
  139. Pisani Anna 
  140. Podeszwa Anna 
  141. Podolska Kinga
  142. Poniatowska-Leszczyńska Katarzyna
  143. Popławska Agata
  144. Pracka Joanna 
  145. Prusaczyk Monika
  146. Przybylska Natalia 
  147. Przybylski Piotr 
  148. Przystał Natalia
  149. Pycka Marzena
  150. Pytel Monika
  151. Raczkowski Łukasz
  152. Ratajczyk (Szostakiewicz) Małgorzata 
  153. Redding (Sztafarek) Alicja
  154. Rompca Joanna
  155. Róg-Mazurek Jakub 
  156. Różański Piotr 
  157. Rymarczyk Michał 
  158. Salamon Anna 
  159. Sargun-Masiukiewicz Marzena 
  160. Sciepuro Karolina
  161. Senderecka Dorota
  162. Sendecka Karolina 
  163. Skibska Sylwia 
  164. Smuszkiewicz Paweł
  165. Smyk Olga
  166. Sobot-Kasperska Karolina
  167. Sobota Anna
  168. Soroko Emilia
  169. Sotek Hanna
  170. Staniszewska Patrycja
  171. Stankiewicz Alicja 
  172. Starostka-Rudy Małgorzata
  173. Starowicz Katarzyna
  174. Stępowska Izabela
  175. Stojek Monika 
  176. Straszewski Michał
  177. Sulińska-Bieńkowska Monika 
  178. Suś Karolina
  179. Swaryczewska Natalia 
  180. Szaynok Faustyna
  181. Szczepański Arkadiusz
  182. Szczytkowska Anna 
  183. Świgost Magdalena
  184. Tomecka Marzena
  185. Tomicka-Pałasz Eliza 
  186. Vogt Joanna
  187. Vogt-Kostecka Maja 
  188. Wania Beata
  189. Wawrzecka-Ratajczak Katarzyna
  190. Werbińska Katarzyna 
  191. Wieczorek Katarzyna 
  192. Więcek Mariusz
  193. Widawska Kamila 
  194. Wilk Maciej
  195. Wojtynkiewicz Ewa 
  196. Wolikowska Magdalena 
  197. Wota Barbara
  198. Wróbel Renata 
  199. Wróblewska-Czerniak Anna
  200. Zabuska Anna Ilona 
  201. Zagłoba-Góralska Anna
  202. Zakrzewska Małgorzata 
  203. Zaród Aleksandra
  204. Zdanowicz Atena 
  205. Zielak Grzegorz
  206. Zielińska Małgorzata
  207. Ziota Simela
  208. Zmitrowicz Magdalena 
  209. Ździebło Kazimierz 
  210. Żak Małgorzata
  211. Żołądek Kinga