fb

Wydarzenia

I Sympozjum Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów - online

Serdecznie zapraszamy Członków naszego Stowarzyszenia na I Sympozjum, które odbędzie się 30 maja 2021 roku, na platformie ZOOM. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres stowarzyszenie@pssit.pl

Po Sympozjum, o godz. 13:15 zapraszamy na Walne Zgromadzenie. Szczegółowy harmonogram (plakat) poniżej.

więcej »

I Sympozjum Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów

AKTUALIZACJA WPISU


W związku z istniejącą sytuacją pandemii z przykrością podjęliśmy decyzję o odwołaniu I Sympozjum Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów, które miało odbyć się 31.05.2020r. w Bydgoszczy. Jednocześnie pragniemy poinformować, że plan pracy Zarządu przewiduje organizację w roku 2021 III Konferencji PSSiT, na której mamy nadzieję spotkać się z Państwem w licznym gronie.

więcej »

Podsumowanie II Konferencji Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów

Szanowni Państwo,

8 czerwca 2019 roku w Bydgoszczy odbyła się II Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów o tytule „Socjoterapia z perspektywy Teorii i Praktyki”. Mieliśmy przyjemność gościć prelegentów z różnych stron Polski: Będzin, Poznań, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Wrocław, Węgrów i Chojnice. Liczne grono uczestników przybyło do nas również z różnych stron Polski.


więcej »

II Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów

Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy.

Jest mi niezmiernie miło poinformować Państwa i już dzisiaj zaprosić do udziału w II Konferencji Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów. Konferencja odbędzie się 8 czerwca 2019 roku w Bydgoszczy.

więcej »

Podsumowanie I Konferencji PSSiT

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, iż dnia 3 czerwca odbyła się w Bydgoszczy I Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów, pod tytułem „Socjoterapia – z perspektywy teorii i praktyki”.

więcej »